Działki B-2,B-5 A-3,4,5,6
Kliknij na wybrane zdjęcie żeby zobaczyć jego powiększenie, potem kliknij ponownie żeby wrócić do strony.

Działki B - tworzą kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych na północnym brzegu Pilicy w niewielkiej odległości od zabudowań wsi Tomczyce. Wszystkie sa juz sprzedane, nowi właściciele cieszą się możliwością spędzania tu wolnych chwil i powoli się na działkach zagospodarowują. Dzialki odległe od Pilicy około 50 metrów (nad wodę z każdej działki prowadzi wewnętrzna prywatna ścieżka dostępu).

Działki A - po południowej stronie Pilicy, są trochę bardziej oddalone od rzeki, niż działki kompleksu B, ale za to mają bardzo blisko do olbrzymiej piaszczystej łachy w zakolu Pilicy, otoczonej wodą i bezpiecznymi płyciznami dla swobodnej kapieli nawet bardzo małych dzieci. Jest tu możliwość korzystania z kajaków (stanica przy moście), wodowania łódek i skuterów wodnych, jazdy quadami po piaszczystych połaciach dzikiej plaży i po bezdrożach w stronę Puszczy Pilickiej. Wzdłuż części działek kompleksu A ciągnie się sosnowy las, a bezpośredni dostęp do Pilicy zapewnia wszystkim działkom prywatna droga. Działką dotykającą samej plaży Pilicy jest działka A-1 opisana i pokazana w osobnej zakładce. Sprzedanymi działkami sa działka A-2 (nad strumieniem), A-3, A-4, wolnymi są działki A5 i A-6, kazda o powierzc hni 3000 m2. Działka A-6 przylega do utwardzonej drogi powiatowej Tomczyce-Ulaski Stamirowskie. Działka A-5 posiada strumień przepływający przez nią i linię energetyczną na działce. Działki A-3 i A-4 mają najmniej drzew na nich, ale znajdują się dokładnie naprzeciwko sosnowego lasku.
Wszystkie działki kompleksu A i B mają przydziały energii (podpisane umowy przyłączeniowe z Zakładem Energetycznym), które zostaną przejęte przez nowych właścicieli. Energia podprowadzona jest juz do dzialek A-5 i A-6.

 
     
   
  | mapa strony | © 2009-2011 Utworzono w systemie darmowe strony TopCMS